Administratívny pracovník s NEMECKÝM jazykom pre automobilový priemysel

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Spracovávanie technických dát pre automobilový priemysel
  • Zadávanie a aktualizácia informácií o automobiloch do databázového systému
  • Korekcia zistených nedostatkov v systéme
  • Práca s internetom pri potrebe doplnenia dát
  • Dodržiavanie stanovených termínov produkcie
Upresnenie platových podmienok:
Zaujímajú ťa autá a nemecký jazyk ti nie je cudzí? Neprehliadni túto pracovnú ponuku!
Benefity a ďalšie výhody:
  • Gastro-lístky aj počas dovolenky a PN
  • Príspevok na jazykový kurz
  • Darčekové poukážky
  • Flexibilný pracovný čas (príchod/ odchod)
  • Mzda 1000€ brutto/ mes.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • SŠ vzdelanie so zameraním na techniku, mechaniku, dopravu alebo automobilový priemysel výhodou
  • Znalosť NEMECKÉHO jazyka min. na úrovni B1 podmienkou!
  • Záujem o oblasť automobilového priemyslu
  • Samostatnosť, technické a analytické myslenie
  • Užívateľské zručnosti Word, Excel, Outlook