#TsmeMy

    Sieťový špecialista ICT služieb

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Tvojou úlohou bude:
    -spravovať a dohliadať na sieťové, autentifikačné a bezpečnostné prvky, LAN/MAN/WAN siete, monitoring.
    -riešiť incidenty a problémy na sieťových prvkoch v súlade s SLA
    -vykonávať konfigurácie a inštalácie sieťových zariadení (routere, switche, firewally – Cisco, FortiGate).
    -komunikovať s techn. podporou dodávateľov a zákazníkov.
    -participovať na vývoji nových služieb a riešení
    -poskytovať poradenstvo a odborný názor

    Ponúkaný plat

    1600 EUR

    Termín nástupu do práce

    1.10.2018

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    -analytické myslenie
    -schopnosť tímovej spolupráce
    -schopnosť učiť sa nové veci v rámci svojho oboru
    -samostatný, iniciatívny a inovatívny prístup pri riešení úloh

    -skúsenosti s inštaláciou, nasadením a konfiguráciou sieťových zariadení: Cisco, FortiGate
    -znalosť sieťových protokolov

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!