Supervízor pre zváračské práce

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • plánovanie postupov opráv, realizácia technologických celkov a oceľových konštrukcií
  • riadenie montérskych a zváračských prác na zverených stavbách
  • práca prevažne v teréne a na stavbách
  • sledovanie a kontrola dodávok a subdodávok
  • práca na tendroch a vypracovávanie plánov opráv
  • riadenie personálnej zložky v montérskom a zváračskom sektore
  • zabezpečovanie technického vybavenia na potreby stavby
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná mzda 2000 eur/brutto na mesiac
  • auto, mobil, notebook
  • možnosť profesijného rastu
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • minimálne 5 ročná prax pri riadení zváračských a montérskych prác
  • prax v hutníckom, energetickom, chemickom, stavebnom priemysle
  • ochota cestovať aj na zahraničné projekty
  • skúsenosť s riadením aspoň 3 projektov väčšieho rozsahu pri dodávke a inštaláciách
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nemecký jazyk výhodou