Servisný technik/ Diagnostik pre TOP značku áut

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Správne diagnostikovanie poruchy vozidiel a určenie spôsobu opravy
  • Zabezpečenie opráv a údržby vozidiel v súlade s internými predpismi
  • Evidovanie a vedenie príslušnej dokumentácie súvisiacej s realizáciou práce
  • Zabezpečenie efektívnej komunikácie a kooperácie s príslušnými oddeleniami
  • Dodržiavanie vnútorných postupov, noriem a zásad BOZP
  • Ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného
  • Základná mzda je 1600€ (navýšenie závisí od skúseností kandidáta)
Upresnenie platových podmienok:
Máte prax Servisného technika či Diagnostika? Hovoríte plynule anglicky alebo nemecky a chcete byť súčasťou silnej značky? Tak neprehliadnite túto pracovnú ponuku!
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • Minimálne 3-ročná prax na rovnakej alebo obdobnej pozícii
  • Zručnosti v oblasti konštrukčných a technologických postupov
  • Ovládanie ANGLICKÉHO alebo NEMECKÉHO jazyka na úrovni B2 podmienkou
  • Schopnosť pružne reagovať na zmeny podľa meniacich sa podmienok
  • Záujem zúčastniť sa odborných školení
  • Užívateľská znalosť MS Office
  • Vodičský preukaz skupiny B