Operátor výroby s ubytováním zdarma

15.01.2019 TONIX SK s. r. o.
Miesto práce: Ledeč nad Sázavou
Česká republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Vysočina, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha lisů, výměna lisovacích nástrojů, manipulace s materiálem, odebírání výlisků, - - vizuální kontrola hotových dílů
- práce je zaměřená na kvalitu
- obsluha stroje a lisu
-výroba výlisků z plechu, práce pro muže
-místo výkonu práce-Ledeč nad Sazávou !!!

Iné výhody:

mzda 110-140 Kč/Hod Čistého + 2000 Kč náborový příspěvek
ubytováni zdarma blízko závodu
možnost turnusů
týdenní zálohy
dlouhodobá práce na HPP

Zaujala Vás naše nabídka? Budeme se těšit na Váš životopis,

nebo volejte CZ +420 776 868 133

SK +421 948 259 552

Informácie pre uchádzača:

pracovití
samostatní
spolehliví

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Kontaktní osoba: TONIX
Tel.: SK +421 948 259 552, CZ +420 776868133

Adresa:

TONIX SK s. r. o.
Partizánska 2850
Bardejov
Slovenská republika