CHYŽNÁ - S UBYTOVANÍM V BRATISLAVE

15.12.2018 ALL BIZ EU, s. r. o.
Miesto práce: Práca sa vykonáva v Bratislave - ubytovanie zabezpečené.
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Chyžná
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
od 5,00€ v čistom / hodina
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 4.12.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Upratovanie a príprava hotelových izieb
• Upratovanie verejných priestorov hotela
• Upratovanie spoločenských miestností
• Upratovanie kongresových sál

Iné výhody:

Bonusy za pravidelnú dochádzku, príspevok na stravovanie priamo v hoteloch.

Uchádzačov prosíme priložiť aktuálny životopis s fotografiou a telefónnym číslom. Uchádzačov kontaktujeme telefonicky.

manuálna zručnosť
kultivovaný slovný prejav - schopnosť vyjadrovania sa
samostatnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
Administratívne služby
Čistiace a upratovacie služby

Adresa:

ALL BIZ EU, s. r. o.
Veľká Okružná 1309/7
Žilina
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Lucia Majerčíková
Veľká Okružná 1309/17, Žilina, 01001, Slovenská republika
Tel: 0911555391