Operátor výroby

19.02.2019 TONIX SK s. r. o.
Miesto práce: Čachtice
Banskobystrický kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trnava
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
+ možnosť zamestnania aj na dohodu či živnosť s platom až 6€ - 7€/hod
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha jednoduchých strojov
- vkladanie a vykladanie komponentov do a zo stroja
- výroba/montáž,balenie

Iné výhody:

- základna hodinová čistá mzda 4,50 - 5 €/hod.
- možnosť pracovať aj na živnosť
- ubytovanie zdarma ( zabezpečená doprava z ubytovne do závodu )
- ochranné pomocky zdarma

Informácie pre uchádzača:

- manuálna zručnosť
- prax vo výrobe - (výhodou)
- technický typ
- práca vhodná pre ženy aj mužov
- ochota pracovať na 2-3 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Kontaktní osoba: TONIX
Tel.: SK +421 948 259 552, CZ +420 776868133

Adresa:

TONIX SK s. r. o.
Partizánska 2850
Bardejov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

TONIX PERSONAL s.r.o.
Zhořelecká 739/10, Liberec I-Staré Město, 460 01, Slovenská republika
Tel: +421948259552