Cafe Casa Mia - čašníčka, pomocná čašníčka Dunajská Streda

06.08.2019 Džemil Šefkii - Charlie, s. r. o. - Cafe Casa Mia

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Hypermarket Tesco, Hlavná 75
Trnavský kraj; okres Dunajská Streda; Dunajská Streda
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
Termín nástupu do práce: od 1.9.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší
Termín ukončenia výberového konania: 30.9.2019
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príprava nápojov.
Obsluha zákazníkov.
Práca s pokladňou, práca s hotovosťou.
Denné uzávierky.
Vedenie evidencií.
Udržiavanie poriadku a čistoty na prevádzke.

Iné výhody:

Bližšie dohodnuté na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Maďarský jazyk
Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno

Základné znalosti a zručnosti v obore, komunikatívnosť, ústretové a milé správanie, orientácia na zákazníka, spoľahlivosť,samostatnosť, zodpovednosť, časová flexibilita.
Pozitívny prístup k práci.
V prípade potreby ochota pracovať nadčas.
Zdravotný preukaz, osvedčenie - hygienické minimum.
Kladný vzťah k čistote.

Životopisy spolu s fotografiou prosíme zasielať na e-mail: coffeelovers@ gmail.com

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.