Softvérový inžinier (Ref. č.: 5-30-30968/PF)

10.12.2018 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčín
Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vykonával-a si prácu softvérového inžiniera? Si v tomto svete ako doma ? Chceš zmeniť prostredie a polepšiť si výšku mzdy?
Ponúkame ti obdobnú pozíciu pre medzinárodnú spoločnosť v okrese Trenčín.
Tvojou úlohou bude:
- Riadenie, kontrola a koordinácia zverených projektov
- Vyhľadávanie nových technológií, výber systémov pre interné projekty
- Vývoj a realizácia softvérových riešení pre výrobné zariadenia
- Správa softvérovej dokumentácie
- Úpravy existujúcich softvérových riešení pre výrobné a montážne zariadenia
- Komunikácia s dodávateľmi

Iné výhody:

- 13./14.plat
- firemná doprava pre zamestnancov
- jazykové kurzy
- odporúčací bonus vo vyske 300,- Eur
- príspevok do DDS

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

- skúsenosťi na rovnakej alebo podobnej pozícii minimálne 1 rok
- elektrotechnická spôsobilosť / vyhláška 23
- aktívna znalosť Anglického jazyka / pravidelné prezentácie a konferenčné hovory do zahraničia
- zodpovednosť, spoľahlivosť, orientácia na trh

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie