Obsluha čerpacej stanice

05.11.2020 JOPI ČS s.r.o.

Miesto práce: Čerpacia stanica Zlaté Klasy, Prievozská 8, 930 39 Zlaté Klasy
Trnavský kraj; Okres Dunajská Streda
Pozícia / odvetvie: Obsluha čerpacej stanice, Pokladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
podrobnosti Vám poskytneme na pracovnom pohovore
Termín nástupu do práce: od 6.11.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 31.12.2020
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca s registračnou pokladňou, práca s terminálom, pravidelná inventúra tovaru, príjem a objednávky tovaru na sklad, aktívna komunikácia so zákazníkmi, zvládnutie stresových situácii, príjemné vystupovanie v obsluhe, udržiavanie poriadku a čistoty v areáli čerpacej stanice, práca na ranné a poobedné zmeny.

Benefity a ďalšie výhody:

- stále zamestnanie s garantovaným príjmom
- atraktívny motivačný program podľa výkonu
- stravné lístky
- pracovné oblečenie
- odborné školenia
- príplatky za sobotu, nedeľu, sviatky, za nadčas, stravné lístky, školenia pre výkon pozície

zdravotný preukaz ( výhodou ), hygienické minimum ( výhodou ), práca s pokladňou je výhodou, chuť učiť sa nové veci..

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B