CNC Technológ (Ref. č.: PR/020655)

22.08.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Banskobystrický kraj; okres Banská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Manažment kvality, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; Administratívny pracovník, CNC programátor, Konštruktér, Projektový manažér v telekomunikáciách
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1400 € brutto
Termín nástupu do práce: ASAP
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* dodržiavanie výrobných postupov vo firme
* vytváranie technologických postupov
* podieľanie sa na príprave výroby
* kontrola a dodržiavanie technologickej disciplíny
* tvorba technickej dokumentácie
* zlepšovanie produktivity výroby a znižovanie prestojov
* vypracovávanie výrobnej dokumentácie, pracovných postupov
* preškoľovanie pracovníkov na nové procesy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* Znalosť programovania CNC a CNC opracovania
* Skúsensoti z výroby
* Čítanie technických výkresov
* Kreslenie technických výkresov
* 3D – SolidWork