Odborný konzultant

18.01.2020 Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.
Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, okres Prievidza, Púchov, okres Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
600 € + provízie bez obmedzenia
Termín nástupu do práce: od 1.3.2020
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Sprostredkovanie v oblasti stavebného sporenia, zabezpečovanie servisu existujúcim klientom, vyhľadávanie a kontaktovanie záujemcov o stavebné sporenie, predaj zmlúv stavebného sporenia fyzickým a právnickým osobám.
Kompletná úverová ponuka v oblasti stavebného sporenia a spracovávanie úverových žiadostí fyzickým a právnickým osobám.
Sprostredkovanie ďalších finančných produktov.

Iné výhody:

- silné zázemie a prácu pre renomovanú banku s vysokým kreditom na trhu v
existujúcich kanceláriách
- lukratívne finančné ohodnotenie
- odmeny za nadštandardné výsledky
- bezplatné školenia – produktové školenia, školenia v oblasti predajných zručností
- zdarma notebook s prístupom na internet
- stavebné sporenie a úvery so zvýhodnenými podmienkami, výhodné účelové
pôžičky
- exkluzívne motivačné aktivity, motivačné semináre pre najlepších, spoločenské a
športové akcie
- flexibilný pracovný čas

Profesijný životopis zašlite na adresu: Prvá stavebná sporiteľňa, a.s., Braneckého 14, 911 01 Trenčín alebo na email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

- vysoké pracovné nasadenie, flexibilita,
- zodpovednosť a vytrvalosť
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- pozitívne myslenie
- samostatnosť aj tímovosť
- ochota sa vzdelávať

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

špecializovaná banka na bývanie

Oblasť pôsobenia:

Ostatné peňažné sprostredkovanie

Adresa:

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.
Na Troskách 22
Banská Bystrica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Villiam Schmidt
Na Troskách 22, Banská Bystrica, 974 01, Slovenská republika
Tel: 0915 777 372