Privyrobenie, dlhodobá brigáda, práca na HPČ - poradca zdravého životného štýlu

09.04.2019 Jarmila Halčinová

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žilina centrum.
okres Poprad, okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Obchodník, predajca, Obchodný manažér, Obchodný referent, Promotér
Ponúkaný plat (základná mzda): 300 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Dlhodobé privyrobenie v Žiline s možnosťou kariérneho rastu !!!

Štúdio Vitality hľadá do tímu nových aktívnych ľudí na pozíciu KONZULTANT - PORADCA do projektov :

- Diagnostika tela - meranie klientov na špeciálnych bioimpedančných Tanitách - 3 voľné pozície

Konzultanti robia meranie telesnej skladby na špeciálnom skenery, ktorým zistíme pomer svalov, vnútorných tukov, mineralizáciu kostí a metabolický vek. To následne rozoberieme, vyhodnotíme a zostavíme klientovi stravovací plán a optimálny program výživy.
Klienti chodia na zákaznícky servis, kde konzultant vyhodnotí dosiahnuté výsledky, upraví program podľa potreby klienta k čo najrýchlejšiemu dosiahnutiu dohodnutého výsledku.

- Fitklub - skupinové cvičenia s klientmi 1 voľná pozícia
- Škola Zdravia a Výživy - kurzy pre klientov kde sa učia o potravinách a čítaní etikiet - 3 voľné pozície
- SUPERVIZOR - organizačná pozícia , práca s tímom , zaškoľovanie nových ľudí - 1 voľná pozícia

Ponúkame :
- hlavná činnosť 6-8h/denne cca 900 eur a viac za mesiac,
- možnosti privyrobenia ako VČ 10-15h/týždenne cca 250 - 400 eur za mesiac
- flexibilná pracovná doba
- odborné zaškolenie na všetky pracovné postupy a pozície
- pre aktívnych možnosť ďalších atraktívnych odmien

Vyžadujeme :
- vek min. 18 r.
- ochota a chuť vzdelávať sa v danej oblasti
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- ambicióznosť a aktívny prístup k práci
- vzťah k oblasti životného štýlu
- vzťah k min. rekreačnému športu ( obor FITKLUB )

V prípade, ak máte vzdelanie v inom odbore očakávame minimálne osobný záujem o niektorý z oborov v ktorých podnikáme, ochotu naučiť sa nové veci.

Otvárame nový obor a budeme sa ďalej rozširovať, hľadáme šikovných ľudí na dlhodobú spoluprácu (VČ/ HČ). Podpis zmluvy je podmienený absolvovaním úvodného školenia, počas ktorého uchádzač získa predstavu o praxi. Až po absolvovaní tohto zaškolenia a obojstrannej akceptácií, prejdeme k podpisu zmluvy.

V prípade záujmu pošlite životopis na email: studiovitality.za @ gmail.com
alebo nás kontaktujte telefonicky na 0908 770 464.3

Iné výhody:

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- kariérny a finančný rast
- kompletné a kvalitné zaškolenie na pracovnú
- možnosť práce na VČ

Informácie pre uchádzača:

Nutné zaslať životopis a dohodnúť termín osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno