Realitný maklér - Dobré Reality - Najvýhodnejšie podmienky - Práca aj popri zamestnaní

13.10.2018 DOBRÉ REALITY s. r. o.
Miesto práce: Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Obchodník, predajca, Realitný maklér
Ponúkaný plat (základná mzda): Neobmedzene, podľa Vašej šikovnosti.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 2.11.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

REALITNÝ MAKLÉR - OBCHODNÍK S REALITAMI v spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. Sme silnou slovenskou realitnou sieťou a lídrom na trhu v oblasti realitných služieb. Od roku 2010 patríme medzi najväčšie a najdynamickejšie realitné spoločnosti v SR.
Dávame príležitosť ambicióznym, skúseným obchodníkom, ako aj začiatočníkom, ktorí chcú zvýšiť svoje príjmy a stať sa nezávislými a uznávanými odborníkmi v oblasti realít. Hľadáme ambicióznych ľudí z rôznych profesijných oblastí, všetkých vekových kategórií, s vysokým pracovným nasadením a s dobrými komunikačnými schopnosťami. Ponúkame skvelú príležitosť pridať sa k skúsenému tímu profesionálnych obchodníkov, ktorí vám budú nápomocní v začiatkoch vašej realitnej kariéry. U nás máte možnosť otvoriť si vlastnú kanceláriu zastrešení silnou značnou bez akýchkoľvek poplatkov za franšízu alebo inzerciu.
NAUČÍME VÁS OBCHODOVAŤ, AJ KEĎ STE ÚPLNÝ ZAČIATOČNÍK - MÁME VYNIKAJÚCI ŠKOLIACI PROGRAM - NAŠTARTUJTE S NAMI VAŠU NOVÚ KARIÉRU!

Iné výhody:

Medzi naše najväčšie konkurenčné výhody oproti ostatným spoločnostiam patria:

- vysoké maklérske a manažérske odmeny (zostáva vám viac ako polovica provízie)
- našim maklérom neodpočítavame DPH (zostáva celá vaša odmena)
- najrýchlejšie vyplácanie odmien - ihneď po rezervácii nehnuteľnosti
- žiadne poplatky za značku, inzerciu alebo školenia
- uprednostňujeme menšie realitné tímy a individuálny prístup (nie sme veľkou anonymnou spoločnosťou)

Ďalšie výhody spolupráce s nami:
- nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie silnej spoločnosti
- vlastné IT oddelenie a podpora renomovanej advokátskej kancelárie
- prepracovaná marketingová podpora podporujúca pravidelný predaj
- atraktívne možnosti kariérneho postupu a rastu
- kapitálovo silné zázemie a vlastný výkup nehnuteľností
- nie sme franšízová spoločnosť = žiadne mesačné poplatky
- vlastný školiaci systém na všetkých úrovniach
- vedenie skúsenými obchodníkmi
- šikovným a ambicióznym otvoríme vlastnú kanceláriu

Iné znalosti:

neuvedené

Požadujeme: Dobré komunikačné vlastnosti, príjemné vystupovanie, náročnosť na telefonický a osobný kontakt so zákazníkmi.
Svoj životopis pošlite s fotografiou. Informovať budeme všetkých, ale
NA OSOBNÝ POHOVOR BUDÚ POZVANÍ IBA VYBRANÍ UCHÁDZAČI. ZA POCHOPENIE ĎAKUJEME.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sieť realitných kancelárií DOBRÉ REALITY s. r.o. je stabilná a dynamicky expandujúca slovenská realitná sieť vedená tímom realitných profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami. Od roku 2010 sme lídrom na trhu realitných služieb. Zaoberáme sa sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu všetkých druhov nehnuteľností s využitím moderných metód a najnovších softvérových technológií. Realitná spoločnosť DOBRÉ REALITY poskytuje svojim klientom kvalitné, komplexné služby s dôrazom na transparentný a bezpečný priebeh jednotlivých obchodných transakcií. Pri našej činnosti dodržujeme najvyššie etické a obchodné štandardy. Spolupráca s našimi klientmi je pre nás serióznym vzťahom dvoch rovnocenných obchodných partnerov. Spoločnosť DOBRÉ REALITY je prístupnou a otvorenou realitnou spoločnosťou, ktorá vždy dôverne pozná región a zázemie svojich klientov. Preto v každom regióne prispôsobujeme naše služby miestnym špecifikám a potrebám jeho obyvateľov. Dôslednosť, bezpečnosť a individuálny prístup sú pre nás vždy prioritou.

Oblasť pôsobenia:

Nehnuteľnosti

Adresa:

DOBRÉ REALITY s. r. o.
Dlhá ulica 426/3
Prievidza
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Jaroslav Svitok
Dlhá ulica 426/3, Prievidza, 971 01, Slovenská republika
Tel: 0918 800 080