startgroup

Referent logistiky

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prešovský kraj; Okres Poprad
Poprad

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Komunikácia so zákazníkmi
- Spracovanie objednávok od zákazníka v AS400
- Riadenie a plánovanie nakládok, vystavovanie prepravných dokladov, organizovanie dopravy, plánovanie výroby
- Zhromaždenie údajov, podkladov pre tvorbu indikátorov logistiky
- Komunikácia s dodávateľmi
- Plánovanie dodávok a objednávanie vstupného materiálu, komponentov, obalov, riadenie skladového hospodárstva
- Kontrola skladových zásob HV, PV, komponentov, materiálu, obalov v AS400, ich analýza, realizácia a spracovanie inventúr
- Manažment vratných obalov

Ponúkaný plat

850 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás ponuka zaujala zašlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Anglický jazyk - B1 (stredne pokročilá úroveň)
- Nemecký jazyk - B2 (pokročilá úroveň)
- Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint) - pokročilá úroveň
- Prax na obdobnej pozícii - 1 rok
- Vodičský preukaz typu B