Hľadáme živnostníkov - zváračov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Celé Nemecko
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    22,00 EUR/hod.
    Mzda od 18 € - 22 €/hod sa odvíja od skúseností a znalostí pracovníka, viac info telefonicky
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu práce: Nemecko
Termín nástupu: dohodou
Druh: práce: živnosť

Ďalšie podmienky:
- nemecký jazyk (pracovná nemčina) - výhoda
- prax v danom obore
- vodičský preukaz B
- Turnus: podľa dohody a práce na stavbe
- Mzda: od 18 € - 22 €/hod.

Pracovná náplň :
Pre našich nemeckých klientov hľadáme zváračov na dlhodobý projekt. Pracuje sa na rôznych typoch stavieb, s tým, že je potrebné pracovať samostatne alebo skupinovo a podľa inštrukcií. So stavbyvedúcim komunikujete v nemeckom jazyku (popr. anglickom jazyku), preto je potrebná taká znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť na stavbe (ak nemáte znalosti cudzieho jazyka, nájdeme Vám kolegu, ktorý má).

V prípade záujmu o túto pozíciu Vás radi privítame na osobnom pohovore na našej pobočke v Bratislave alebo nás kontaktujte v pracovné dni od 08:30 - 17:30 na čísle +421948778311 (pošlite Váš životopis, výučný list živnostenský list na email: calovkova @ steurope.eu )

Benefity a ďalšie výhody:

Iné výhody, ktoré ponúkame:
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- úhrada faktúr na čas
- Overení klienti
-Naša spoločnosť ponúka dlhodobú tak i krátkodobú spoluprácu so stabilnými partnermi.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    študent – stredná škola
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vodičský preukaz:
    B