Hľadáme zváračov a spájkovačov. Nástupná mzda od 1200€/brutto + príplatky (Ref. č.: PR/019739)

18.02.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Slovenská republika; Trenčiansky kraj; okres Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; Montážnik, montér, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): základná mzda od 1200€/brutto/základná mzda + príplatky
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- hľadáme zváračov a spájkovačov do dvojzmennej prevádzky
- práca na základe pokynov
- spájanie materiálu, vizuálna kontrola
- práca na základe výrobných plánov a dokumentácie
- ponúkame individuálny prístup kukaždému kandidátovi (mzda)
- pracovnú zmluvu priamo do kmeňového stavu spoločnosti

Iné výhody:

- výkonnostný bonus
- dochádzkový bonus
- široký program benefitov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- skúsenosti so zváraním alebo spájkovaním
- ochota pracovať v 2 zmennej prevádzke
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
- zváračské oprávnenie a prax na danej pozícii