Akvizítor - Large Accounts

13.10.2018 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Máš rád(a) nové technológie, inovatívne služby? Baví ťa obchod a komunikácia s ľuďmi ? Rád(a) zdolávaš výzvy? Chceš sa naučiť, ako sa robí biznis v medzinárodnej spoločnosti, ktorá hrá prvú ligu?
Práve hľadáme posilu do tímu predaja pre korporátnych zákazníkov (LA).

Budeš zodpovedný za plnenie prideleného plánu predaja, plánovanie a vývoj predaja prideleného segmentu zákazníkov.

Konkrétne budeš:
Analyzovať potreby potenciálnych zákazníkov, prezentovať a predávať komplexné riešenia produktov a služieb.
Zodpovedať za plnenie plánu predaja prostredníctvom zazmluvnenia nových zákazníkov resp. opätovného získania zákazníka.
Uzatvárať obchodné prípady s novými firemnými zákazníkmi v mobilnej, fixnej a ICT oblasti.
Uzatvárať v mene zamestnávateľa zmluvné vzťahy podľa podmienok a postupov stanovených zamestnávateľom.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1 EUR
Termín nástupu do práce:
asap
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Iné znalosti:
neuvedené
Čo budeš potrebovať ku svojej práci ?
Výbava nášho Akvizítora a zahŕňa predovšetkým:
Obchodného ducha (budeš robiť biznis a predávať naše produkty).
Silnú orientáciu na zákazníka (musíš vedieť vytvoriť obchodný vzťah so zákazníkom, aktívne počúvať, argumentovať, a schopnosť riešiť jeho potreby).
Flexibilitu a samostatnosť.
Skúseností s predajom a starostlivosťou o biznis zákazníkov.
Prehľad v oblasti IT/ICT/TELCO.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Informačné technológie
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Huráková Mária

Reaguj na ponuku