startgroup

Zámočník, zvárač CO2

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košický kraj

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou nadrozmerných žeriavov, hľadáme spoľahlivých zamestnancov ktorí si hľadajú stabilné zamestnanie.

Náplň práce:

- zváranie a montáž oceľových konštrukcií, zámočníckych výrobkov podľa výkresovej dokumentácie
- pozícia vhodná aj pre absolventov (bez praxe)

Ponúkaný plat

700 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- práca u stabilného zamestnávateľa
- pracovníkom mimo Košíc klient ubytovanie
- rekondičné pobyty
- kvalitná lekárska starostlivosť
- kvalitné pracovné podmienky

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Zaujala Vás pracovná ponuka? Neváhajte ma kontaktovať na čísle 0902/934 053, alebo mi pošlite vaše CV a ja sa Vám ozvem.
Ďakujem pekne

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné požiadavky:

- podmienkou je základný kurz ZM 1 /vhodné pre kandidátov s praxou aj bez praxe
- zvárač so štátnou skúškou podľa EN 9606-1 pre metódy 135 a 136- finančná výhoda
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- technické a logické myslenie
- technická a manuálna zručnosť