Vodič retraku v Senci s ubytovaním

09.08.2020 P. A. Mamut, s. r. o.

Miesto práce: Miesto výkonu práce je Senec, poskytujeme ubytovanie
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Senec
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,50 EUR/hod.
Mzda od 4,50€/hod v čistom + príplatky
Termín nástupu do práce: od 18.6.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca sa vykonáva v logistickom sklade v Senci s bielou a čiernou technikou
Zaskladňovanie/vyskladňovanie skladu
Ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného
Predošlé pracovné skúsenosti s retrakom nutné!

Iné výhody:

- poskytujeme ubytovanie s dotáciou
- týždenné zálohy vo výške 100€ každý piatok
- prípade skončenia platnosti preukazu, pomôžeme s jeho predĺžením/ vybavením nového

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- trestná bezúhonnosť
- prax na retraku
- ochota a chuť pracovať