Operátor výroby v Lozorne - výroba strešných systémov. Ponúkame Vám ubytovanie, dochádzkový a výkonnostný bonus!!!

12.09.2019 Manuvia a.s.
Miesto práce: Banskobystrický kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Montážnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,69 EUR/hod.
4,69/h brutto + bonus 120 €/mesačne; stravne lístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 7

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba strešných systémov:
- práca na rôznych pozíciach podľa určenia
- vykonávanie úloh a činností v súlade s normami kvality
- zodpovednosť za kvalitu, kvantitu a čistotu vykonávanej práce
- obsluhovanie a sledovanie chodu výrobnej linky
- práca na 1, 2 a 3 zmeny, v prípade potreby aj sviatky a nadčasy

Iné výhody:

Zaujímavé finančné ohodnotenie
Možnosť ubytovania
Zálohy
Stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť
- schopnosť zvládnuť viaceré pracovné operácie
- flexibilita v rámci viacerých pracovných pozícii
- ochota v prípade potreby pracovať nadčas, prípadne aj počas víkendov

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
Bratislava
Slovenská republika
www.manuvia.sk

Kontaktné údaje:

Jana Pohlyová
T.G.Masaryka 32, Lučenec, 98401, Slovenská republika
Tel: 0911838132