Operátor/ka výroby

24.05.2019 Poppe + Potthoff Slovakia k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nižná nad Oravou
okres Tvrdošín
Typ pracovnej ponuky: Obrábač kovov
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,8 EUR/hod.
Zamestnanecké výhody a benefity:
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania
- príplatok za nadčas 35%
- základná hodinová mzda 3,80€ /hod. brutto + ďalšie benefity upresnené na osobnom pohovore
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Obsluha CNC obrábacích strojov a zariadení
- Práca v 3 zmennej prevádzke
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Znalosť čítania výkresovej dokumentácie výhodou
- Znalosť obsluhy CNC strojov výhodou
- Možnosť zaškolenia na pracovnú pozíciu aj z iného odboru

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno