Kreatívny projektant ciest

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Tvojou náplňou práce bude kreslenie a projektovanie ciest v príjemnom kolektíve.
Upresnenie platových podmienok:
Popredná stavebná spoločnosť hľadá do svojho tímu ambiciózneho projektanta
Benefity a ďalšie výhody:
Mzda od 900 eur/brutto na mesiac, závisí na skúsenostiach. Ďalších benefitov je naozaj veľa. 13. a 14. plat je samozrejmosťou, k tomu ešte ďalšie prémie podľa vykonanej práce. Dostaneš odmenu, aj keď budeš aktívny a budeš sa ďalej individuálne vzdelávať. Pracovná doba je flexibilná, čo je tiež veľký benefit a vždy, keď budeš mať životné jubileum, dostaneš prémie. :)
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
Ak máš ukončené vysokoškolské vzdelanie na stavebnej fakulte v odbore inžinierske konštrukcie a dopravné stavby, alebo podobné zameranie na dopravné stavby, si ten pravý.
Uvítame, ak máš autorizačné osvedčenie I2, alebo A2 pre cestára, ak ho však nemáš, nevadí. :)