Nové pracovné miesta v Galante! Práca na 1 zmenu! Bez pohovorov a testov! Nástupný plat od 650 eur v čistom!

16.12.2018 Manuvia a.s.
Miesto práce: Trnavský kraj; Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Šaľa, Trnava
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3 EUR/hod.
3 eur/hod + 50 eur dochádzkový bonus + 50 eur výkonostný bonus. Mesačný priemer od 650 eur netto.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 8.1.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- jednoduchá práca pre mužov aj ženy
- balenie hotových výrobkov
- kontrola kvality
- obsluha výrobnej linky

Iné výhody:

- nástup ihneď bez testov a pohovorov
- práca na 1 zmenu
- voľné víkendy
- bezplatné ubytovanie
- bezplatná doprava
- dlhodobá práca na TPP
- možnosť čerpania záloh

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Oblasť pôsobenia:

Iné obchodné činnosti

Adresa:

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Zuzana Medvecká
Plynárenská 7/A, Bratislava, 824 60, Slovenská republika
Tel: 0917205205