Práca vo výrobe v centre Žiliny! Priemerná mesačná mzda od 975€ brutto + príplatok na dopravu!

13.10.2019 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Pobočka Žilina Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žilinský kraj; okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 765 EUR
Základná zložka mzdy (brutto)
765€/brutto+bonusy a príplatky!
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
975 -1035€/mesiac + Bonusy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Stabilná práca na hlavný pracovný pomer v krásnom modernom prostredí
Práca na linke v stoji - rotácia na jednotlivých pozíciách
Výroba sedačiek do automobilov
Obsluha strojov a zariadení
Kontrola kvality
Práca vhodná pre absolventa bez skúseností
Práca na 3 zmeny / 8 hod.prac.čas/ (Pondelok - Piatok)
Kompletné zaškolenie na pozíciu
Skvelá dostupnosť (15 min. od železničnej stanice) centrum Žiliny

Iné výhody:

Nástupná mzda 765€/brutto+150€(bonusy)+príplatok za nočnú zmenu 1,25€/hod.
Pravidelné zvyšovanie základnej mzdy na + príplatky a bonusy
13ty, 14ty plat a car set bonus v hodnote 500€
Príspevok na dopravu
Možnosť kariérneho rastu
BEZPLATNÁ doprava z autobusovej stanice do závodu a späť pre zamestnancov
Prechod do kmeňového stavu po 6. mesiacoch
Zabezpečená pracovná obuv a odev
Starostlivosť koordinátora
Stravné lístky v hodnote 3,60€ + na čipovej karte 3€ na kávu
Sociálny fond: vianočný večierok, deň detí, najlepší zamestnanec (50€), vitamínové balíčky počas chrípky, zľavy po celom Žilinskom kraji, poukážky (25€) na wellness, divadlo a pod.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

- pracovitosť, ochota pracovať na 3 zmeny
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť