startgroup

Senior Frontend JavaScript Developer

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košický kraj; Košice
Košice

Pozícia / odvetvie

Informatika - software

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Frontend vývojár bude súčasťou vysoko výkonného vývojového tímu, ktorý je zodpovedný za vytváranie komplexných riešení elektronického obchodu. Musíte mať osvedčené skúsenosti s riešením rôznych obchodných a technických problémov pri prevzatí zodpovednosti za splnenie obchodných cieľov. Táto práca vyžaduje solídne technické zručnosti na poskytovanie odborných znalostí v oblasti kódovania počas celého životného cyklu vývoja softvéru. Mali by ste mať skúsenosti s metodikami vývoja životného cyklu softvéru, solídnymi skúsenosťami a znalosťami vývoja webových aplikácií a použitím štandardných nástrojov pre návrh a vývoj.

Ty budeš:

- Pracovať s vedúcimi vývoja a projektov vedie k pochopeniu potrieb podnikania, definovaniu technických otázok a navrhovaniu riešení;
- Pomáhať zabezpečiť presnosť a úplnosť technickej dokumentácie a komunikácie s tímom;
- Analyzovať obchodné a technické špecifikácie/požiadavky a rozvíjať riešenia elektronického obchodu na úrovni podnikov;
- Pracovať v spolupráci s projektormi grafických dizajnérov a UX, aby ste ich zmenili na funkčné HTML šablóny;
- Spolupracovať s vývojovým tímom pre zabezpečenie správnej implementácie funkčnosti webových stránok;
- Poskytovať aktualizácie odhadu úsilia a stavu pridelených úloh a identifikovať riziká súvisiace s vývojom pridelených projektov;
- Poskytovať najlepšie technické riešenia pre úlohy využívajúce osvedčené postupy a dizajnové vzory;
- Poskytovať podporu a pomoc vývojárom prichádzajúci s najlepšími technickými riešeniami;
- Poskytovať odporúčania vývojovým vedúcim a funkčným manažérom o spôsoboch zlepšenia procesov, systémov, nástrojov a definícií rolí založených na skúsenostiach týkajúcich sa programov alebo projektov;
- Aktívne prispievať k neustálemu zlepšovaniu metodológie vývoja a procesov;
- Pomáhať pri riadení projektov prostredníctvom návrhov dizajnu, vývoja a procesov QA (quality assurance);
- Zúčastňovať sa na stretnutiach projektových tímov a aktivitách brainstormingu súvisiacich s projektovými záležitosťami.

Upresnenie platových podmienok

2000

Benefity a ďalšie výhody

Zamestnanecké výhody, benefity:
- Znalostná databáza najväčšieho dodávateľského tímu pre elektronický obchod na svete;
- Školenia a certifikácie;
- Neustály príliv projektov elektronického obchodu s globálnym dosahom;
- Koučovanie a hodnotenia na podporu vášho kariérneho rozvoja;
- Interné/externé inžinierske a obchodné školenia a konferencie a čas na sebavzdelávanie;
- Rozsiahla technická knižnica s možnosťou objednať knihy a kurzy angličtiny;
- Kultúra medzinárodného tímu, jednoduchá komunikácia a prístup k klientom;
- Mladé a nadšené pracovné prostredie;
- Prístup k vyváženiu pracovného a súkromného života a programy zdravého životného štýlu;
- Team - buildingy a iné podujatia podporované spoločnosťou;
- Neustále oceňovanie práce rôznymi typmi darčekov;
- Príspevky poukážok na stravovanie;
- Poukážky na voľnočasové aktivity (šport, kultúra..);
- Káva a občerstvenie denne;
- Čerstvé ovocie každý mesiac;
- Relaxačná a hracia miestnosť;
- Práca z domu;
- Naviac dni dovolenky;
- Relokačný príspevok;
- Podpora rodinného a osobného života (finančná);

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požiadavky na zamestnanca:
- Anglický jazyk – B1 (intermediate – stredne pokročilá úroveň);
- Adobe Photoshop – advanced (pokročilá úroveň);
- JavaScript - advanced (pokročilá úroveň);
- HTML - advanced (pokročilá úroveň);
- CSS - advanced (pokročilá úroveň);
- 4 + rokov praxe s frontend vývojom;
- Expertné kódovanie v CSS a HTML (vrátane HTML5, CSS3);
- Skúsenosti so systémami frontend grid;
- Skúsenosti s preprocesormi (LESS, Sass, atď.);
- Pracovné znalosti jazyka JavaScript a súvisiacich knižníc v rozvoji medzi platformami;
- Skúsenosti s úlohami (Grunt, Gulp atď.);
- Základné znalosti prístupnosti, SEO a UX aspekty vývoja frontend;
- Skúsenosti s optimalizáciou výkonnosti kódu na strane klienta, nástrojmi na ladenie (Firebug atď.);
- Skúsenosti s prístupným prístupom k webovým dizajnom a / alebo mobilnými riešeniami;
- Spoločné chápanie problémov s viacerými prehliadačmi alebo platformami.

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, sebamotivácia, tímový hráč, schopnosť a chuť rýchlo sa učiť a prispôsobiť sa, zanietenosť pre webové aplikácie a programovanie
- Musí to byť nezávislý, sebestačný tímový hráč, ktorý je pri tvorbe riešení dôsledný a
metodický

Dobré mať:
- Osobné portfólio dokončených projektov (produktov alebo odkaz na účty GitHub) CodePen / JSFiddle / StackOverflow atď;
- Skúsenosti s CMS;
- Skúsenosti s prácou v multikultúrnych tímoch;
- Skúsenosti s vývojom viacerých riešení elektronického obchodu;
- Analytické a časové riadiace schopnosti;
- Vynikajúce písomné a ústne komunikačné zručnosti, ako napríklad príprava jasných technických špecifikácií, dokumentácia poznatkov a efektívna komunikácia v rámci skupiny a medzi skupinami.