Pracovník vo výrobe v centre Žiliny v automotive spoločnosti! Priemerná mesačná mzda od 900€ v hrubom! Nástupný bonus 75€!

24.11.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Pobočka Žilina Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Žilinský kraj; okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,23 EUR/hod.
Základná zložka mzdy (brutto) 4,23€/mesiac + bonusy
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
900-950€/mesiac + 75€ nástupný bonsu!
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- práca na linke - rotácia na jednotlivých pozíciách
- obsluha strojov a zariadení
- kontrola kvality
- práca na 3 zmeny /8 hod.prac.čas/
- miesto výkonu práce je na Kysucká cesta, Žilina

Iné výhody:

základná hodinová mzda od 4,23€ + Bonusy
- príplatky nadčasy - 50%, príplatok za nočné, v sobotu, vo sviatok
- BONUSY: dochádzkový 75€, letný, vianočný, osobné ohodnotenie až do výšky 20% + tímové ohodnotenie až do výšky 10%
- stravné lístky v hodnote 4,00€ (zamestnanec si platí len 0,60€)
- práca v centre Žiliny - skvelá dostupnosť (10 minút chôdzou od železničnej stanice)
- príspevok na dopravu (od 10€ do 50€ podľa km)
- v prípade potreby zabezpečíme ubytovanie s príspevkom od 70€ až do 250€ (podľa vzdialenosti od trvalého bydliska)
- možnosť prechodu do kmeňa po 4 mesiacoch
- zabezpečená pracovná obuv a odev
- starostlivosť koordinátora
- práca na hlavný pracovný pomer v 3-zmennej prevádzke
- hradená lekárska prehliadka
- príjemné pracovné prostredie (vo výrobnej hale hrá rádio)
- profesionálne zaškolenie
- odmena pri pracovnom jubileu do výšky 300€
- odmena pri životnom jubileu do výšky 100€
- odporučenie kandidáta 300€
- školenia a jazykové kurzy
- zľavy pre zamestnancov
- športové a kultúrne podujatia

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

- pracovitosť, ochota pracovať na 3 zmeny
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- manuálna zručnosť - testy zručnosti
- dobrý zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Naša pobočka na Slovensku poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou a aplikovanie firemnej filantropie v praxi je pre nás samozrejmosťou. Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.

ADECCO na Slovensku má široký rozsah pôsobenia, špecializuje sa na nasledujúce sektory: logistika, call centrum, FMCG, automobilový a strojárenský sektor, ADECCO zdravotníctvo a veda, predaj, marketing, IT. ADECCO hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Kontaktné údaje:

Pobočka Žilina
Einsteinova 19, Bratislava, 85101, Slovenská republika
Tel: +421911115848