Pracovník vo výrobe v centre Žiliny v automotive spoločnosti! Priemerná mesačná mzda od 825€ v hrubom + náborový bonus! Vhodné aj pre ženy!

17.10.2019 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Pobočka Žilina Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žilinský kraj; okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 661 EUR
Základná zložka mzdy (brutto) 661€/mesiac + bonusy
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
825 - 875€/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- práca na linke - rotácia na jednotlivých pozíciách
- obsluha strojov a zariadení
- kontrola kvality
- práca na 3 zmeny /8 hod.prac.čas/
- miesto výkonu práce je na Kysucká cesta, Žilina

Iné výhody:

- príplatky nad rámec zákona:
- nadčasy - 50%, nočné zmeny
- BONUSY: dochádzkový, motivačný, osobný, letný, vianočný,
- 13. plat, 14. plat
- stravné lístky v hodnote 4,00€
- ZAŠKOLENIE zamestnancov, práca v centre Žiliny-skvelá dostupnosť (10 minút ---chôdzou od železničnej stanice)
- možnosť prechodu do kmeňa
- zabezpečená pracovná obuv a odev
- starostlivosť koordinátora+ + náborový bonus 75€

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

- pracovitosť, ochota pracovať na 3 zmeny
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- manuálna zručnosť - testy zručnosti
- dobrý zdravotný stav