Office manager s angličtinou (f/m) (Ref. č.: PR/020563)

19.08.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Administratívny pracovník, Asistent, Office manažér, Recepčná
Ponúkaný plat (základná mzda): od 900€ (konkrétna suma bude upresnená na osobnom pohovore)
Termín nástupu do práce: ASAP
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Primárna pracovná náplň zahŕňa:
* - kancelárske a administratívne práce,
* - komunikácia s úradmi, dodávateľmi a inštitúciami,
* - zabezpečovanie nákupu kancelárskych potrieb,
* - organizovanie eventov,
* - spravovanie vozového parku spoločnosti,
* - ad hoc úlohy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Hospodárska korešpondencia, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, Strojopis

* úroveň ovládania anglického jazyka: B2 level