startgroup

JavaScript Developer (Part-time) - Študent vysokej školy

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košický kraj; Košice
Košice

Pozícia / odvetvie

Informatika - software

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Študuješ na vysokej škole v oblasti IT a informatiky a chceš popri štúdiu zarábať ? Chceš získavať nové skúsenosti v medzinárodnom tíme IT špecialistov? Ty budeš súčasťou vysoko výkonného vývojového tímu, ktorý bude zodpovedný za vytváranie riešení platformy elektronického obchodu na úrovni podnikov.

Tvojou úlohou bude:
- Pracovať vo vývojovom tíme webových aplikácií, aby si mohol vyvíjať riešenia elektronického obchodu na úrovni podnikov využitím programovacieho jazyka založeného na serveri ECMAScript a spoločného JS na strane klienta;
- Aktívne sa zúčastňovať na každodenných stretnutiach projektového tímu a aktivitách brainstormingu súvisiacich s projektovými otázkami;
- Poskytovať aktualizácie odhadovanej práce a stavu pridelených úloh;
- Spolupracovať s tímami frontend vývoja a QA (quality assurance);
- Poskytovať odporúčania Team Lead-u o zlepšeniach vývojových postupov, systémov a nástrojov.

Ponúkaný plat

4 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Zamestnanecké výhody, benefity:

- Poznatky a skúsenosti najväčšieho dodávateľského tímu pre elektronický obchod na svete
- Koučovací a tréningový program
- Skvelý a priateľský kolektív
- Dobrá lokácia kancelárií
- Dobre vybavené pracovné miesto
- Stolný futbal
- Čerstvé ovocie - 2x do mesiaca
- Snacks, káva a úsmev servírovaný každý deň :)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požiadavky na zamestnanca:

- Študent univerzity technického štúdia, najlepšie informatika
- Anglický jazyk - B1 (stredne pokročilá úroveň)
- JavaScript - pokročilá úroveň

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- Zodpovednosť, spoľahlivosť, sebamotivácia, tímový hráč, schopnosť a chuť rýchlo sa učiť a prispôsobiť sa, zanietenosť pre webové aplikácie a programy