Obsluha strojov do Třince, zabezpečená doprava bezplatne!

17.10.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Třinec
Česká republika; Žilinský kraj; okres Čadca
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 568 EUR
základná mzda + bonusy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- pracovník obsluhuje pridelený automatický stroj (nejedná sa o pásovú výrobu)
- komponent je maximálne o hmotnosti do 15 kg.
- kontrola komponentov a ukladanie na paletu

Iné výhody:

- práca na hlavný pracovný pomer,
- zabezpečená strava v podniku,
- zabezpečený pitný režim,
- automaty na bagety, sladkosti,
- automaty na kávu a ostatné teplé nápoje,
- zabezpečená doprava do podniku, v prípade potreby aj ubytovanie

Bližšie informácie na telefónnom čísle: 0917 627 487, prípadne bezplatne 0800 500 105.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno