startgroup

Elektromechanik/ Elektrikár

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Žilinský kraj

Pozícia / odvetvie

Elektrotechnika a energetika

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Elektromechanik/ elektrikár.
Našim klientom je úspešná a stabilná slovenská spoločnosť, ktorá dlhoročne pôsobí v oblasti polygrafického priemyslu. Zaoberá sa ofsetovou tlačou kníh, časopisov a katalógov. Jej obchodnými partnermi sú významné vydavateľstvá po celom svete.

Hlavnou úlohou Elektromechanika/ elektrikára na tejto pozícii je vykonávanie bežných opráv elektrických porúch na tlačiarenských strojoch, ktoré sú plne alebo poloautomatizované. Práca spočíva najmä z diagnostiky porúch pomocou bežných meracích prístrojov s cieľom identifikácie ich príčin vzniku a uskutočňovania opráv výmenou chybných súčiastok za nové (napr. výmena snímačov, relátok a pod.)

Hľadáme človeka s elektrotechnickým vzdelaním, ochotného po zaškolení pracovať na tri zmeny. Pracovná pozícia je veľmi vhodná pre čerstvých absolventov, ktorí aktuálne hľadajú svoje uplatnenie na trhu práce.

Hľadáme človeka, ktorý:
• hľadá výzvy, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu;
• hľadá príležitosť a priestor pre získanie ďalších odborných skúseností priamo v praxi;
• je schopný čítať elektrotechnické schémy.

Zaškolenie a všetku potrebnú podporu úspešnému kandidátovi poskytnú služobne starší kolegovia.

Vybraný kandidát nebude zamestnancom našej personálnej agentúry, ale bude prijatý do riadneho pracovného pomeru do spoločnosti nášho klienta.

Ponúkaný plat

680 EUR

Benefity a ďalšie výhody

• práca v silnej a stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou históriou;
• plná podpora počas zaškoľovania služobne starších kolegov;
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení;
• poskytnutie plne hradeného kurzu na získanie oprávnenie v zmysle vyhl. MPSVsR SR č. 508/ 2009 Z.z., § 21, 22 a 23 .
• dlhodobo perspektívna práca;
• finančný príspevok na cestovné do práce;
• dochádzkový bonus;
• príspevok do III. piliera DDP;
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona;
• jubilejné odmeny a celý rad ďalších benefitov.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme za prejavený záujem. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou