HR Koordinátor

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Starostlivosť, koordinácia a zodpovednosť za pridelených zamestnancov
  • Inzerovanie voľných pracovných pozícií, nábor nových zamestnancov
  • Spracovanie personálnej agendy zamestnancov
  • Spravovanie dochádzkového systému
  • Príprava mzdových podkladov (PN, OČR, Odmeny) a komunikácia s externou mzdovou firmou
  • Komunikácia so zdravotnou a sociálnou poisťovňou
  • Organizovanie BOZP školení, administrácia stravných lístkov
  • Kontaktná osoba v otázkach GDPR
Benefity a ďalšie výhody:
  • Systém benefitov bude upresnený na osobnom pohovore
  • Počas skúšobnej doby sa pracuje formou skráteného úväzku - 6h, základná mzda je 1050€
  • Po ukončení skúšobnej doby je možné pokračovať na skrátený úväzok alebo prejsť na 8h pracovný čas, základná mzda 1400€ (navýšenie v závislosti od skúseností)
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Nemecký alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Prax na podobnej pozícii aspoň 3 roky
  • Výborná znalosť zákonníka práce a pracovno-právnych predpisov
  • Znalosť mzdového účtovníctva a výpočtu miezd
  • Znalosť MS Office na pokročilej úrovni
  • Aktívny vodič