#TsmeMy

    Poradca prevádzky sietí a služieb - JUNIOR

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - Implementovať výkon bezpečnostnej politiky a bezpečnostného manažmentu v oblasti prevádzky sietí a služieb.
    - Podporovať zásady bezpečnostnej politiky a bezpečnostného manažmentu v oblasti prevádzky služieb a sietí.
    - Vykonávať vzdálené konfigurácie a činností súvisiace s bezporuchovou prevádzkou systémov a zriaďovaním služieb.
    - Vykonávať diagnostiku, lokalizáciu a odstraňovať poruchy vo zverenej oblasti.
    - Vytvárať a udržiavať dokumentáciu k zvereným systémom a službám.
    - Koordinovať výkon technickej podpory od dodávateľa a tretích strán pri riešení porúch.
    - Poskytovať konzultácie pri tvorbe dizajnových a upravených riešení.
    - Vykonávať migrácie, upgrady a updaty na zverených systémoch a službách.

    Ponúkaný plat

    1200 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
    a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Osobnostné predpoklady:
    Analytické myslenie, logické myslenie , dôslednosť, strategické myslenie , orientácia na výs./ cieľ, iniciatíva/proaktivita.

    Odborné znalosti:
    znalosti v oblasti TCP/IP, IT, telekom. techniky, OS, DB, chodu spoločnosti, procesov,
    Prehľad v oblasti IP technológií, security, Internetu a dátových LAN / WAN DC sietí.
    Znalosť riadenie aktívnych prvkov dátových sietí.
    Skúsenosti s routovacími protokolmi, switching a QoS
    Dobrá znalosť dohľadových systémy IP prostredia.
    Znalosť prostredia UNIX / Linux.
    Znalosť prostredia MS Windows a produktov MS Office.

    Prax:
    1 rok v oblasti správy IP sieťovej infraštruktúry.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!