Recepčná v medzinárodnej spoločnosti (Ref. č.: PR/020274)

16.12.2018 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska  
Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Administratívny pracovník, Asistent, Office manažér, Recepčná, Sekretárka
Ponúkaný plat (základná mzda): od 900€ brutto
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- administratívna podporu manažmentu - spracovanie pošty, evidencia faktúr a príprava dokumentov - zodpovednosť za spoločné kancelárske priestory, parkovacie miesta ako aj recepciu - zabezpečenie chodu kancelárie; obstarávanie kancelárskych, PC potrieb a občerstvenia - komunikácia s dodávateľmi a správcom budovy - zastupovanie asistentky CEO v prípade potreby - administratívna činnosť spojená s aktualizáciou databáz, zmlúv, dochádzky a pod. - evidencia dochádzky, stravných lístkov a účelových poukážok;

Iné výhody:


* Benefity budú bližšie predstavené na osobnom pohovore

Všeobecne požadované znalosti:

- skúsenosti s administratívnou prácou v medzinárodnej spoločnosti - aktívna znalosť angličtiny, poprípade aj nemčiny - flexibilita a schopnosť multitaskingu - komunikatívnosť a príjemné vystupovanie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Lugera je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 3 pobočky na Slovensku (TN, BA, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Poľska, Holandska, Rumunska, Bulharska, Ruska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/60267/18181/OISS, 9829/2005-OSS)

Oblasť pôsobenia:

Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)

Adresa:

Lugera & Maklér spol. s r.o.
Jilemnického 3
Trenčín
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Peter Kovács

Ďalšie ponuky spoločnosti