#TsmeMy

    Junior špecialista online marketingu

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Máš za sebou prvé online skúsenosti a chceš v digitále napredovať? Máš cit pre web, nebojíš sa prísť s netradičnými nápadmi a rád/rada sa učíš? Príď robiť kariéru k nám, práve hľadáme novú posilu do digitálneho tímu!

    Čo budú tvoje úlohy:
    - starostlivosť o zverený produkt/službu v online prostredí
    - exekúcia online stratégie pre dané produkty/služby
    - starostlivosť o webstránky
    - spolupráca s kreatívnou a mediálnou agentúrou pri príprave podkladov k online riešeniam
    - spolupráca s oddelením marketingovej komunikácie pri brand awareness kampaniach
    - reporting a analýzy výsledkov (Google Analytics, HotJar a ďalšie)
    - administratíva spolupráce s agentúrami zohľadňujúc zverený budget

    Ponúkaný plat

    1200 EUR

    Termín nástupu do práce

    1.9.2018/Dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Čo určite v práci využiješ:
    Kreatívne myslenie
    Samostatnosť, flexibilitu a iniciatívu
    Zodpovednosť a schopnosť sa rýchlo učiť
    Komunikačné zručnosti
    Myseľ otvorené netradičným riešeniam

    Bolo by fajn ak by si mal/mala:
    Min. 1 rok praxe online marketingu
    Základné skúsenosti tvorby online kampaní
    Skúsenosti s produktovým manažmentom sú výhodou
    Základné skúsenosti s prípravou a optimalizáciou webstránok
    Skúsenosti s web analytickými nástrojmi

    Vhodné pre absolventov