JAVA FULLSTACK DEVELOPER (Ref. č.: 1-10-30711/PF)

15.11.2018 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Pezinok
Pezinok
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software
Ponúkaný plat (základná mzda): 3000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre zahraničný projekt hľadáme skúsených JAVA BE+FE vývojárov, ktorí majú znalosť v skriptovaní (Python, Bash, SQL..) a v testovaní ( automatizovanom ).

- projekt je pre klienta strategický, pracoval by si na vývoji produktu, ktorý bude priamo nasadený a budú ho užívať tisíce klientov
- na projekte budeš pracovať aj na BE aj FE vývoji
- mal by si byt flexibilný, lebo technologický stack sa môže v čase mierne meniť
- vysoká samostatnosť, budeš mať možnosť realizovať svoje predstavy a myšlienky
- projekt by mal trvať minimálne ďalšie dva roky (možnosť dlhodobej spolupráce )

technologicky budeš potrebovať ovládať najmä nasledujúce technológie :
1. Java
2. Python/Bash/Shell/SQL (proste by si mal vedieť skriptovať)
3. Automatizované testovanie (XSL testové transformácie)

možnosť práce z domu / remote / offsite až do miery 80% !

možnosť spolupráce na TPP, živnosť, freelance, s.r.o.

v prípade fakturácie sa vieme rozprávať o sume do 330e/MD (v prípade veľmi skúsených kandidátov vieme ísť aj vyššie).

Iné výhody:

- možnosť práce na TPP, živnosť, freelance, s.r.o.
- neformálne prostredie v menšej slovenskej IT firme
- medzinárodné projekty
- veľmi zaujímavé projekty po technologickej stránke
- vysoká miera flexibility ( remote, HO, offsite )
- práca v tíme skúsených kolegov

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Iné znalosti:

neuvedené

Požiadavky od klienta sú nasledovné :
1. pokročilá znalosť programovania v Jave
2. znalosť skriptovania
3. znalosť automatizovaného testovania
4. technologická flexibilita ( ochota učiť sa nové veci )
5. pokročilá znalosť anglického jazyka - komunikácia prevažne mailovo
6. skúsenosť s BE a FE vývojom, resp. ochota pracovať na fullstack projekte

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie