Skladník s VZV

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Tempo Kondela s.r.o.
    Závodná,
    027 43 Nižná
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    576 EUR
    Základná mesačná mzda 576 + mesačné prémie v závislosti od prijatého a vydaného tovaru
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzická manipulácia s tovarom pri vykladaní a nakladaní tovaru – práca z VZV
- ukladanie prijatého tovaru na príslušné pozície
- dodržiavanie metódy FIFO
- zodpovednosť za stav zásob
- kontrola kvality a množstva prijímaného a vydávaného tovaru
- dodržiavanie bezpečnostných predpisov
- vykonávanie inventúr
- ostatné práce nariadené priamym nadriadeným
- Pracovná zmena 6:00 – 14:30 raz za mesiac poobedná zmena od 13:30 – 22:00
- práca od pondelka do piatku

Zamestnanecké výhody, benefity
- pracovné oblečenie zadarmo
- stravné lístky
- priateľský, mladý kolektív
- zamestnanecké zľavy - zvýhodnený nákup nábytku a bytových doplnkov z našej ponuky
- firemné spoločenské akcie
- nové pracovné priestory
- možnosť kariérneho rastu
- zaujímavé finančné ohodnotenie závislé od prijatého a vydaného tovaru
- koncoročné odmeny a priebežné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia
- možnosť príspevku zamestnávateľa do 3. dôchodkového piliera
- príspevok zamestnávateľa na návštevy wellnes a fitness centra

Informácie o výberovom konaní:
V prípade, že Ťa táto pracovná ponuka zaujala a spĺňaš kvalifikačné predpoklady, pošli nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Budeme radi, ak pripojíš aj referencie. Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- zodpovednosť
- flexibilita
- samostatnosť
- ochota vzdelávať sa
- schopnosť prijať kritiku
- aktívny prístup k práci (nesedíš a nečakáš, aktívne riešiš)

Odborné požiadavky:
- preukaz na vysokozdvižný vozík je výhodu nie podmienkou

Ostatné znalosti:
- práca s PDA terminálom je výhodu nie podmienkou

Stručná charakteristika spoločnosti:
Dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom nábytku a bytových doplnkov v SR, ČR a Maďarsku, s moderným a súčasným spôsobom fungovania, prostredníctvom kamenných predajní, e-shopu.

Počet zamestnancov:
250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti
TEMPO KONDELA, s.r.o.
Závodná 459

Kontakt:
Kontaktná osoba: Darina Trstenská
Tel.: +421435507696
E-mail: email

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity