Chef de partie/Pizzér v hotelovej kuchyni Park Inn by Radisson Danube Bratislava

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Park Inn by Radisson Danube Hotel
    Rybné nám. 1
    811 02 Bratislava
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1050 EUR
    Plat je uvádzaný brutto, po úspešnom dokončení skúšobnej doby od 1200€ brutto
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 15.8.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Pomáha pripravovať studené a teplé pokrmy - a la carte, menu, bufetov
- Pomáha pripravovať a vhodne prezentovať všetky jedlá podľa objednávok hostí a v súlade so štandardmi a špecifikáciami jedálneho lístka
- Pripravuje PIZZU a je zodpovedný za prípravu a zásobovanie pultu ingrediencií na pizzu
- Dodržiava štandardy pre kvalitu potravín, prípravu, receptúru a prezentáciu v súlade so štandardmi
- Uisťuje sa, že objednané zásoby pre vlastné pracovisko sú dostatočné
- Zodpovedá za správnosť uschovania nepoužitých potravín v súlade s hygienickými predpismi

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- vášeň pre varenie
- chuť a ochota pracovať na sebe
- zodpovednosť, ústretovosť
- precíznosť
- zmysel pre poriadok a čistotu
- pracovné nasadenie
- tímová spolupráca
- platný zdravotný preukaz (dá sa doložiť aj dodatočne)

Benefity a ďalšie výhody:

Pracuj v tíme vášnivých kolegov a využívaj tieto benefity:

• Priateľský šéfkuchár s prenikavým zmyslom pre humor a podporujúci manažéri
• 40 hodinový pracovný týždeň, 8 hodín denne
• Bezplatné stravovanie v kantíne a bezplatné využívanie telocvičňe
• Dlhodobé pracovné vyhliadky a možnosti rozvoja v rámci hotela Carlson Rezidor Hotel Group
• Rodinné a priateľské personálne sadzby pre pobyty a reštaurácie v našich sesterských hoteloch po celom svete

Ak máš chuť prispieť k nezabudnuteľnému gastronomickému zážitku našich hostí a získať veľa nových skúseností, pridaj sa k nám! Nástup ihneď!

Informácie pre uchádzača:

Stručná charakteristika spoločnosti
Park Inn by Radisson® je farebná, dynamická hotelová značka, ktorá poskytuje bezproblémový hotelový zážitok. Priateľský. Pozitívny. Vibrujuci. Nekomplikovaný. Park Inn by Radisson je určený pre moderného cestovateľa. Značka dodáva farbu životu prostredníctvom flexibilných a funkčných priestorov, personálu a energie v každom zo svojich 140+ hotelov po celom svete.

Všeobecne požadované znalosti:

vášeň pre varenie, prax s prípravou jedál vítaná
odhodlanosť učiť sa a ochota spolupracovať

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou