Čašník, čašníčka, výpomoc na obedy

02.01.2020 Lukáš Tabaček

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Ul.1.Mája.699, Liptovský Mikuláš
okres Liptovský Mikuláš; Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej ponuky: Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi.
- príjemné vystupovanie a profesionalita v styku s hosťom,
- Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
- Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
- Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
- zúčtovanie na registračnej pokladni,
- Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov.

Iné výhody:

- finančné bonusy a odmeny,
- zamestnanecké stravovanie,

Informácie pre uchádzača:

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

- organizovanie a plánovanie práce
- komunikácia (jednanie s ľuďmi)
- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti, zdravotný preukaz.