Obchodný zástupca pre baliacu techniku

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • akvizičná činnosť a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • starostlivosť o celoslovenský a zahraničný trh
  • zodpovedná starostlivosť o stálych obchodných partnerov
  • budovanie obchodných vzťahov
  • vzdelávanie v oblasti baliacich technológií a sledovanie situácií na trhu
  • vypracovávanie reportov a ich prezentácia
  • poradenstvo v oblasti produktov
  • práca mimo kancelárie
Benefity a ďalšie výhody:
  • mzda 1300 eur/brutto na mesiac + variabilná zložka (z objemu predaja)
  • mobil, notebook, auto
  • preplácanie nákladov využitých na obchodnú činnosť
  • možnosť kariérneho rastu
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • minimálne 5 ročná prax v oblasti predaja baliacej techniky
  • výborné komunikačné schopnosti a dobrý time management
  • orientácia na výkon a klienta
  • flexibilita v rámci pracovného času
  • spoľahlivosť, samostatnosť a ochota cestovať