Podpora prevádzky liftrunnerov

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Sledovanie a monitorovanie liftrunnerov (FTS)
  • Servis menších porúch na zariadeniach
  • Denná údržba (FTS, nabíjacích zariadení, magnetických pások)
  • Vykonávanie ostatných prácpodľa pokynov nadriadeného
  • Zabezpečovanie bezproblémového chod prevádzky
  • Informovanie VTO o stave prevádzky a škodových udalostiach
Benefity a ďalšie výhody:
  • Základná nástupná mzda: 900€ brutto + 100€ brutto variabilná zložka + príplatky / mesiac
  • V prípade vyhlášky 21 bonu 50€ brutto / mesiac
  • Plne hradené gastrolístky (3,60€)
  • Multisport karta
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Technické vzdelanie (SŠ)
  • Dobrý fyzický stav (jazdenie na bicykloch po prevádzke)
  • Znalosť MS Office a počítačové zručnosti
  • Ochota pracovať na zmeny