startgroup

Účtovník/ Účtovníčka

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Okres Krupina
Krupina

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta/- ku na pozíciu Účtovník/ Účtovníčka.

Naším klientom je výrobná slovenská spoločnosť, ktorá je celosvetovo uznávaným výrobcom a dodávateľom stavebných strojov a špeciálnej techniky pre ozbrojené zložky.

Hlavnou úlohou Účtovníka/-čky na tejto pozícii bude vykonávanie rutinných účtovných operácií súvisiacich s účtovaním režijných nákladov, bankových výpisov, HIM a DIM, vrátane vypracovávania daňových priznaní v zmysle platnej slovenskej legislatívy.

Medzi ďalšie typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:
- účtovanie vybraných prípadov;
- inventarizácia a zúčtovanie výsledkov inventarizácie;
- vypracovávanie účtovnej uzávierky výsledkových a súvahových účtov a zisťovanie hospodárskeho výsledku pred a po zdanení;
- spracovávanie daňových priznaní;
- príprava podkladov pre pravidelný audit a konsolidáciu;
- spracovávanie pravidelných výkazov a prehľadov finančných ukazovateľov pre vedenie spoločnosti.

Hľadáme Účtovníka/-čku, ktorý má praktické skúsenosti s vedením podvojného účtovníctva, ktorý pozná slovenskú účtovnú a daňovú legislatívu. Nepožadujeme znalosť komplexného vedenia účtovníctva, čo nebudete vedieť to Vás náš klient ochotne doučí.

Náš klient poskytne úspešnému kandidátovi/-ke komplexné zaškolenie. Ekonomická riaditeľka spolu so služobne staršími kolegyňami, kandidáta/-ku oboznámi s podnikovými smernicami a agendou, za ktorú bude vybraný kandidát zodpovedať, vrátane zaučenia na prácu so SW, v ktorom spol. vedie účtovníctvo.

Ponúkaný plat

770 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Na našom klientovi by sme radi vyzdvihli:
- stabilné postavenie spoločnosti na trhu, ktoré z tejto pracovnej pozície robí dlhodobo perspektívnu prácu;
- podporu odborného vzdelávania a rastu, prostredníctvom financovania odborných školení;
- v prípade potreby umožnenie práce aj formou Home Office.

Ostatné výhody a benefity:
- odborný rast (školenia financované zamestnávateľom),
- plne hradené jazykové kurzy Aj, ktoré sa konajú počas pracovnej doby v sídle spoločnosti,
- výkonnostné odmeny,
- odmeny pri jubileách,
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
- 13. plat,
- príspevok do III. Piliera DDP;
- v prípade dochádzania z ďalej príspevok na dopravu;
- a celý rad ďalších benefitov.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme za prejavený záujem. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou