Cafe Casa Mia - Nitra čašník/čašníčka

20.08.2019 Džemil Šefkii - Charlie, s. r. o.
Miesto práce: Bratislavská cesta, NR (OC Galéria)
Nitriansky kraj; okres Nitra; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Výška mzdy záleží od počtu rokov praxe, skúseností v danej oblasti a hlavne vašej šikovnosti, ochoty a ústretovosti voči zákazníkom.

Mzda od 700,00 - 800,00 Eur.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 30.9.2019
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príprava nápojov.
Obsluha zákazníkov.
Práca s pokladňou, práca s hotovosťou.
Denné uzávierky.
Vedenie evidencií.
Udržiavanie poriadku a čistoty na prevádzke.

Iné výhody:

Bližšie dohodnuté na osobnom pohovore.

Informácie pre uchádzača:

Nástup možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Základné znalosti a zručnosti v obore, komunikatívnosť, ústretové a milé správanie, orientácia na zákazníka, spoľahlivosť,samostatnosť, zodpovednosť, časová flexibilita.
Pozitívny prístup k práci.
V prípade potreby ochota pracovať nadčas.
Zdravotný preukaz, osvedčenie - hygienické minimum.
Kladný vzťah k čistote.

Životopisy spolu s fotografiou prosíme zasielať na e-mail: cafecasamia2003 @ gmail.com

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Cafe Casa Mia, spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, zaoberajúca sa kaviarenskou činnosťou, výrobou a predajom zmrzliny.

Adresa:

Džemil Šefkii - Charlie, s. r. o.
Štefánikova 48
Nitra
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Gabalcová
Štefánikova 48, Nitra, 94901, Slovenská republika
Tel: 0915753898