SZČO alebo TPP Houseman / Pomocník upratovania v hoteli Park Inn by Radisson Danube Bratislava

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Rybné námestie 1
    Bratislava
    811 02
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    800 EUR
    * mzda je uvádzaná brutto, príplatky za nadčas a prácu cez víkend, dochádzkový a výkonnostný bonus až do 100€ net mesačne;
    * na živnosť 1150€ na faktúru za odpracovaný fond
    Zobraziť viac
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Je poriadok tvojou prioritou?
Máš rád, keď je všetko na svojom mieste?
Nemáš problém zdvíhať aj ťažšie veci?
Rád pomáhaš ženám a uľahčuješ ich prácu?
Si chlap so zlatým srdcom, na ktorého sa dá spoľahnúť? :)

V Park Inn by Radisson Danube spolu tvoríme jeden tím, ktorý vytvára nezabudnuteľné momenty pre hostí, pretože sme hotel, na ktorý sa dá spoľahnúť!

Náplň práce:
- zodpovednosť za plynulý priebeh činností v rámci housekeeping oddelenia
- zhromažďovanie špinavej bielizne
- zásobovanie skladov prádla pre chyžné
- zodpovednosť za inštaláciu a nastavenie prístielok
- nahlasovanie poškodeného nábytku, materiálov
- v prípade potreby pomáhať chyžným v čistení izieb, prenose nábytku a iných aktivitách na tomto oddelení podľa pokynov vedúceho pracovníka

Benefity a ďalšie výhody:

• obohacujúce, medzinárodné pracovné prostredie
• jedáleň pre zamestnancov zadarmo a voľný vstup do hotelového fitness centra
• pracovné príležitosti a možnosti pre kariérny rast v rámci Carlson Rezidor Hotel Group
• Rodina & Priatelia zamestnanca môžu využiť zamestnanecké ceny na pobyty a reštaurácie v sesterských hoteloch po celom svete

Informácie pre uchádzača:

Ak vás ponuka oslovila,
dajte nám o sebe vedieť čím skôr.
Nástup možný IHNEĎ.
Pozícia vhodná LEN na full-time! ĎAKUJEME!

Všeobecne požadované znalosti:

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno