#TsmeMy

    Senior systémový špecialista ICT

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Tvojou úlohou bude:
    - vykonávať systémové konfigurácie ICT riešení a služieb,
    - inštalovať, konfigurovať a poskytovať prevádzku ICT riešení a služieb vrátane pilotnej prevádzky,
    - komunikovať s technickou podporou dodávateľov a zákazníkov,
    - nasadenie a správa ICT riešení,
    - odstraňovať poruchy, vrátane podpory predajných aktivít ICT riešení pre biznis zákazníkov,
    - monitorovať prevádzkové parametre systémov a parametrov poskytovaných služieb,
    - participovať na vývoji ICT služieb a riešení, vrátane manažovaných služieb.

    Miestom výkonu práce bude Bratislava alebo Banská Bystrica, podľa preferencie kandidáta.

    Ponúkaný plat

    1800 EUR

    Termín nástupu do práce

    01.10.2018

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    - analytické myslenie
    - schopnosť tímovej spolupráce
    - samostatný, iniciatívny a inovatívny prístup pri riešení úloh
    - komunikačné zručnosti
    - skúsenosti s podporou predajných zložiek

    - skúsenosti s inštaláciou, nasadením a konfiguráciou ICT riešení
    - skúsenosti s Windows server (AD, Group Policy, PowerShell…)
    - skúsenosti s MS SQL (inštalácia, konfigurácia, správa)
    - znalosť TCP/IP
    - znalosť Linux (serverová inštalácia, administrácia, troubleshooting) výhodou
    - znalosť virtualizácie VMware výhodou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!