Obchodný manažér

23.07.2018 Hotel METROPOL a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves
Štefánikovo námestie 2
05201

Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 8. 2018
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi, dojednanie najvýhodnejších
dodávateľských podmienok, vypracovanie obchodnej a marketingovej stratégie hotela . Kontakty za účelom predaja hotelových produktov (služieb pri usporiadaní kongresov, seminárov a konferencií), ponuka a predaj ubytovacích, stravovacích a obdobných služieb. Vyúčtovanie poskytnutých hotelových služieb v súlade s internými predpismi spoločnosti.
Zodpovednosť za vypracovanie a realizáciu marketingovej stratégie a najmä opatrení na úseku propagácie a práce s verejnosťou. Ďalšie práce zodpovedajúce dohodnutému druhu práce.

Iné výhody:

- zamestnanecká strava
- zamestnanecké benefity

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

billboardy, weby, bannery na web, package design, úprava a spracovanie fotografií, prezentácie, inzercia a rôzne kampane.

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • cieľavedomosť

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno