Pokladník v predajni

03.06.2018 Mária Repaská - PRACOVNÉ ODEVY
Miesto práce: Array
Spišská Nová Ves
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod; Pokladník, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 560 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Na toto VPM budú umiestnení UoZ zadefinovaní v §54 - Praxou k zamestnaniu.... zák.č.5/2004 Z.z....(vek UoZ do 25 rokov mínus 1 deň, min.3 mesiace evid., alebo vek do 29 rokov mínu s 1 deň a evid.min. 6 mesiacov,nepokračujú v procese vzdelávania, ani sa nezúčastňujú na odbornej príprave vrátane externého štúdia ).
Práca s pokladňou, PC....
Záujemcovia si telefonicky dohodnú osobný pohovor s pani Repaskou.

Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Mária Repaská - PRACOVNÉ ODEVY
Hviezdoslavova 1191/31, Spišská Nová Ves, 05201
Tel: +421905351052