Vedúci výroby (strojársky priemysel)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Zodpovednosť za ľudí, procesy a stroje
  • Zabezpečovanie kvality výrobkov
  • Vykonávanie činností v rámci oddelenia výroby zamerané na zabezpečovanie plnenia plánu výroby
  • Základy Lean managmentu a jeho implementácie
  • Sledovanie a dodržanie interných predpisov týkajúcich sa výroby
Benefity a ďalšie výhody:
  • Základná mzda: 2500€ brutto / mesiac
  • Základná mzda sa môže zvyšovať v závislostí od skúseností kandidáta
  • Výsledky práce zohľadnené vo variabilnej zložke mzdy - bonusový systém
  • Mladý a dynamický kolektív, rodinná atmosféra
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • 10 rokov skúseností s riadením výroby
  • Štruktúrované pracovné metódy a základné obchodné znalosti
  • Základná znalosť SAP výhodou
  • Nemecký alebo anglický jazyk na úrovni B2
  • Vodičský preukaz
  • Silná a asertívna osobnosť
  • Orientácia na výsledky a cieľ
  • Zodpovednosť a ochota pracovať