Špecialista automatizácie IT infraštruktúry a aplikácií

22.10.2018 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Chceš byť členom tímu, ktorý pracuje s najmodernejšími technológiami, zavádza v IT veľkej spoločnosti DevOps a vytvára budúcnosť IT infraštruktúry telekomunikačného operátora? Chceš nám pomôcť pri prevádzke a managemente jobu schelulovacieho nástroja v korporácii? Chceš nasadiť open-source technológie vo veľkej korporácii? Chceš sa naučiť najmodernejšie cloudové technológie (OpenStack), containers, softwarovo definované siete? Potom hľadáme práve Teba a neváhaj sa nám ozvať!

Ponúkaný plat (základná mzda):
1300 EUR
Termín nástupu do práce:
1.8.2018
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Iné znalosti:
neuvedené
-Tímový hráč, analytické myslenie, chuť odborne rásť.
-Záujem o nové technológie a ochota učiť sa ich.
-Znalosť skriptovacích programovacích jazykov (Python, shell scripts).
-Znalosť administrácie Linux systémov.
-Skúsenosť s prevádzkou schedulovacieho nástroja (kupř. Autosys) výhodou.
-Znalosť databáz - Postgess, Oracle, SQL Server výhodou.
-Vhodné aj pre absolventa.